Aledory nadchli vel'kym koncertom v Hlohovci ( Slovensko )

Po piatich úspešných koncertoch na Slovensku v posledných dvoch rokoch, riečske duo Aledory koncom oktobra v Hlohovci, vďaka organizátorke a managerke pani Márii Malecovej, znova nadchlo mnohopočetné publikum, predstaviac koncert s názvom "Ľudia od mora".

V preplnenom Empírovom divadle "Slávici z Kvarnera" v sobotu 25.oktobra, a dva aj pol hodinovom programe predstavli úspešné piesne zo svojho posledného albumu "Zakantajmo po domaću - Zaspievajme domácky". Tým predstavili svoj kraj, prímorie a mesto Rijeka cez ich čakavské nárečie. V reperoári však boli zahrnuté aj iné piesne zo zábavnej oblasti, tiež duchovné piesne. Alen a Dorian ako známy predstavitelia na duchovnej scéne veľmi vhodne toto zakomponovali do svojho predstavenia.


Aledory boli nielen na podiu, ale aj na nesmiernu radosť publika medzi nimi, kde predstavili dokonalé vokálne zloženie a úprimné emocie. Koncert v cene 13 euro bol v mesiac vopred vypredaný, čo svedčí o skutočnom záujme o Aledory. Taktiež regionálne televízia Hlohovec vysielala koncert v priamom prenose v sobotňajšom večernom čase.

Ako "Slávici z Kvarnera" sami vravia, največšia odmena nie sú pre nich ďakovné slová, krásne darčeky od p.Dvorana primátora mesta, ale teplý úžasný potlesk obecenstva, ktoré otvorilo svoje srdcia počas celého koncerta. Tiež nechýbali úprimné slzy na tvárach ľudí zo Slovenska nad prekrásnou prímorskou piesňou.