Narodeninový koncert Dua Aledory

Veľkolepým narodeninovým koncertom oslávilo Duo Aledory svojich 15 rokov práce v oblasti zábavnej a duchovnej hudby. Koncert sa konal v kongresovej sále Hotela Neboder- Rijeka, 5.10.2013. K tomuto výročiu Duo Aledory vydalo svoj prvý album v čakavskom nárečí - používané v oblasti Kvarnera s názvom "Zakantajmo po domaťu" – Zahrajme po domácky. Nosič zvuku vydalo vydavatelstvo  Music Star  Opatija  po vedením jej riaditeľa a producenta pána Nikolu Peršiča.

Ku blahoželaniu okrem iných sa pripojili a v pár piesňach sa predstavili aj Tamara Brusič, Mirjana Bobuš a Maja Tadič. K vynikajúcej zábave  prispel  aj moderátor večera Robert Ivanovič. Nechýbali ani fanúšikovia zo Slovenska, ktorí osobne prišli podporiť, poďakovať a blahoželať Alenovi a Dorianovi. Večer sa niesol vo vynikajúcej atmosfére, počuli sme piesne rozneho žánru, pretože Duo Aledory má široký záber a repertoár. Najviac však rezonovali piesne z nového albumu "Zakantajmo po domaťu".

V závere Alen a  Dorian osobitne  poďakovali  všetkým, ktorí sa podieľali na vzniku nového CD, ale tak isto aj svojim rodičom, manželkám, fan klubom  a luďom v krorých  obaja mladí speváci  našli  podporu. Riaditeľ vydavateľstva Music Star Opatija pán Nikola Peršič sa vyjadril o Alenovi a Dorianovi ako o mladej generácii spevákov stredomorského štýlu, ktorých čaká nahrávanie ďalších  albumov z oblasti kultúry Kvarnera .