Aledory znova nadchli v Hlohovci - Slovensko

Po desiatich úspešných koncertoch na Slovensku, rieske duo Aledory sa znova predstavilo koncom oktobra v Hlohovci. Vďaka organizácii a managerke pani Márie Malecovej, opeť nadchli mnohopočetních fanúšikov na Slovensku, predstaviac nezabudnuteľný koncert s názvom "Najkrajšie piesne chorvátskeho Jadrana - Pre Teba more".


V preplnenom mestskom Empírovom divadle "Slávici z Kvarnera" v sobotu dňa 24.10., v dva aj pol hodinovom programe zaspievali niektoré piesne zo svojich úspešných albumov "Dobrú noc svet", "More ty a ja". Takto predstaviac ducha svojho rodného kraja, t.j. prímoria a mesta Rijeka cez ich čakavské nárečie, avšak taktiež v repertoári boli aj skladby chorvátskej zábavnej scény. Samozrejme nechýbali piesne z oblasti duchovnej zábavnej hudby z albumu "Kríž svoj volám víťazstvom". Alen a Dorian sú známy chorvátsky interpreti na domácej duchovnej scéne, a tak sa tieto piesne zakomponovali do programu.

Slováci žiadostiví vypočuť si Aledory mali možnosť počúvať dokonalé vokálne duo, videli ako Aledory vložili do každej piesne samého seba, svoje silné emocie . Aj napriek vyššej cene vstupenky, bol tento koncert vypredaný už mesiac vopred, a regionálna televízia vysielala tento program vo večernom sobotňajšom čase. Pri tejto príležitosti "Slávici z Kvarnera" dostali Striebornú platňu za nosič zvuku "Zaspeivajme po domácky", táto platňa je odmenou za najpredávanejší album v inej zemi, vo vydavateľstve Invitations Rekords. Samotní "Slávici z Kvarnera" však vravia že nie sú najdoležitejšie dary od predstaviteľov mesta, ani ocenenie platňou, ale najdoležitejší je nekonečný potlesk, úprimné slzy v očiach divákov ,nadšenie a vzťah Slovákov voči prímorskím piesňam.

 

 

 

 

 

 
Aledory znova v Hlohovci - Slovensko

Po desiatich úspešných koncertoch v posledných rokoch na Slovensku, "Slávici z Kvarnera" v sobotu 24. oktobra znova hosťujú v Hlohovci. Na takmer vypredanom koncerte pod názvom Najkrajšie piesne chorvátskeho Jadrana 2015 -Pre teba more, v mestskom divadle chcú Aledory dokonca predstavi|ť svoje tri nové nosiče zvuku. Dve CD su zábavná hudba "Dobrú noc svet" ( AledorMusic 2015. ) a "More, Ti a ja" ( Master Records 2015. ) taktiež nový album populárnej duchovnej hudby "Kríž svoj volám víťazstvom" ( Laudato 2015. ).


Pri tejto príležitosti a zároveň priamom prenose regionálnej TV Bratislava, riečske duo príjme striebornú platňu za skvelý predaj CD v čakavskom nárečí, "Zahrajme po domácky" ( Vydavatelstvo Invitations Records, 2013. ), ktorý je na Chorvatsko pod logom Music star, a jeho največšie hity sú Zaspievalo more, Ľudia od mora a Rijeka moja láska.

 

 


 

 
Aledory nadchli vel'kym koncertom v Hlohovci ( Slovensko )

Po piatich úspešných koncertoch na Slovensku v posledných dvoch rokoch, riečske duo Aledory koncom oktobra v Hlohovci, vďaka organizátorke a managerke pani Márii Malecovej, znova nadchlo mnohopočetné publikum, predstaviac koncert s názvom "Ľudia od mora".

V preplnenom Empírovom divadle "Slávici z Kvarnera" v sobotu 25.oktobra, a dva aj pol hodinovom programe predstavli úspešné piesne zo svojho posledného albumu "Zakantajmo po domaću - Zaspievajme domácky". Tým predstavili svoj kraj, prímorie a mesto Rijeka cez ich čakavské nárečie. V reperoári však boli zahrnuté aj iné piesne zo zábavnej oblasti, tiež duchovné piesne. Alen a Dorian ako známy predstavitelia na duchovnej scéne veľmi vhodne toto zakomponovali do svojho predstavenia.


Aledory boli nielen na podiu, ale aj na nesmiernu radosť publika medzi nimi, kde predstavili dokonalé vokálne zloženie a úprimné emocie. Koncert v cene 13 euro bol v mesiac vopred vypredaný, čo svedčí o skutočnom záujme o Aledory. Taktiež regionálne televízia Hlohovec vysielala koncert v priamom prenose v sobotňajšom večernom čase.

Ako "Slávici z Kvarnera" sami vravia, največšia odmena nie sú pre nich ďakovné slová, krásne darčeky od p.Dvorana primátora mesta, ale teplý úžasný potlesk obecenstva, ktoré otvorilo svoje srdcia počas celého koncerta. Tiež nechýbali úprimné slzy na tvárach ľudí zo Slovenska nad prekrásnou prímorskou piesňou.

 

 

 

 

 

 
Najkrajšie piesne chorvátskeho Jadrana 2014., Hlohovec


Milí priatelia a fanúšikovia Aledory, je mi potešením Vám oznámiť že naši chorvátsky chlapci sa rozhodli navštíviť naše mesto, a potešiť Vás svojim koncertom. Koncert sa koná dňa 25.10.2014 o 19.00 hod. v meste Hlohovec, ktoré disponuje najkrajším divadlom na Slovensku. Pre tých ktorý nepoznajú Aledory poviem snáď len toľko, že nám vo svojich piesňach prinášajú nielen svoje modré more ale aj veľa lásky a úcty. Každý ich koncert je pre slovenského poslucháča či diváka nezabudnuteľným zážitkom. V jeden a pol hodinovom programe Vám ponúkajú svoje piesne ktoré sa dotknú vášho srdiečka, ktoré Vás potešia a vyčaria Vám po celý čas v ich spoločnosti spokojný a šťastný úsmev. Koncert nesie názov Najkrajšie piesne chorvátskeho Jadrana 2014.

Všetci ste srdečne vítaní . Tešíme sa na Vás. Viac informácií o pripraqvovanom koncerte dostanete na social. sieti Facebook, inbox Maria Malecová, Hlohovec.

 

 

 

 

 
<< Početak < « 1 2 » > Kraj >>
Stranica 1 od 2